MATEMATINIAI ŽAIDIMAI - tai nuostabi internetinė svetainė, kurioje žaidimų pagalba pradinių klasių ir specialiųjų poreikių mokiniai gali mokytis sudėties, atimties, dalybos, daugybos bei išmokti trupmenas.

Vienas smagiausių dalykų šioje internetinėje svetainėje yra tai, kad žaisdami šiuos žaidimus vaikai gali lenktyniauti su kitais draugais ar vaikais iš viso pasaulio! Todėl galima tikėtis puikių rezultatų.

 ,,SUŽINOK DAUGIAU APIE EURĄ''

 

Žaiskite  žaidimus:

"Banknotų dėlionė" (Iš atskirų dalių sudėk euro banknotus.)

"Monetos ir šalys" (Kokių šalių yra šių euro monetų dizainas)

"Nardyk ir skaičiuok" (Ar moki sudėti skaičius ?)

 "Viktorina euro tema" (Pasitikrink savo žinias apie eurą)                  "Keliautojas laiku"

SURASK ŠUNIUKĄ - žaidimas pastabumui ir reakcijai lavinti. Šuniukas slepiasi, vos yra pastebimas.

 

SaulyTUČIAI – tai pirmoji interaktyvi animacinė multimedijos priemonė lietuvių kalba, skirta ikimokykliniam ugdymui.

SaulyTUČIŲ filmukai-pasakėlės skirtos 3-4 metų vaikų pažintinės, komunikacinės, meninės, sveikatos ir socialinės kompetencijų ugdymui. Penkios jau sukurtos ir tebekuriamos toliau pasakėlės įtraukia mažuosius į 20-30 minučių jiems įdomiai struktūrizuotus interaktyvius užsiėmimus ir itin patraukliais vaikams siužetais pateikia ugdomąją medžiagą. Užsisakę filmukus, vaikų darželiai gauna ir priemonių paketą (kepuraitės, magnetukai, plakatai, iškarpos), susietą su pasakėlių siužetu, taip pat kiekvienos serijos rekomendacijas auklėtojai. Plačiau >>

 

Žaismingos kalbos ugdymo priemonės padeda lavinti skirtingus kalbos įgūdžius skirtingais vaiko amžiaus tarpsniais (nuo 5 iki 8 metų). Galima naudoti tiek individualiam, tiek grupiniam darbui.

 

 FREPI  žaidimai

             * lavina kalbos gebėjimus:

  • * žaisdami vaikai gali tobulinti savo tartį, plėsti žodyną, mokytis gramatikos, ugdyti rišliąją     kalbą, lavinti skaitymo įgūdžius;

             * tinka pažintinei bei socialinei kompetencijai ugdyti;

             * kalbos linksmybės ir malonumai.

 

Mokomieji žaidimai, skirti disleksijos sutrikimą turintiems vaikams, jaunuoliams

 

Kauno technologijos universiteto,  e.mokymosi technologijų centras, vykdo Grundtvig projektą  DYS 2.0- Train your senses (2009-2011).  

Iš Edysgate projekto, kuris buvo apdovanotas WORLD SUMMIT AWARD 09 prizu, perkelti mokomieji žaidimai, skirti disleksijos sutrikimą turintiems vaikams, jau yra adaptuoti lietuviškai (tekstai ir įgarsinimas). 100 naujų žaidimų šiuo metu yra kuriami, jie bus skirti disleksijos sutrikimą turintiems jaunuoliams (nuo 16 metų). Dabartiniame DYS 2.0 projekte dirba disleksijos specialistai (Dr. Ian Smythe, UK) bei technologijų profesionalai, tad projekto metu siekiama sukurti kokybiškus produktus.

Daugiau apie mokomuosius žaidimus ir DYS 2.0 projektą bei pačius mokomuosius žaidimus galite rasti portale čia >>

Lietutis

,,Gaidelis'' - žaidimas mažiesiems. Reikia atspėti žodį ir neleisti varnai pirmai pagriebti slieko.

Žaidimas "Lietutis" yra sukurtas lietuviškos klaviatūros įgūdžiams treniruoti ir galbūt savo lietuviškų žodžių žodynui turtinti. 

Žaidėjas, naudodamasis klaviatūra, turi rašyti krintančius žodžius paraidžiui. Kiekviename žodyje yra mažiausiai dvi ypatingesnės lietuviškos abėcėlės raidės. Jeigu pavyksta parašyti žodį jam nespėjus nukristi į apačią, žaidėjas uždirba taškų (kuo aukštesnis pasirinktas lygis ir didesnis greitis, tuo daugiau skiriama taškų). Nespėjęs laiku parašyti žodžio, žaidėjas atitinkamą taškų sumą praranda... 

Gyvūnų spalvos

gyvunu spalvos.jpg  

Šis kompiuterinis pažintinis žaidimas, iliustruotas gyvūnų nuotraukomis, visiems prieinamas internetu.

Užduotis – pagal nuotraukas parinkti iš sąrašo žodžius, tinkamus gyvūnų kailio ar plunksnų spalvai apibūdinti.

Nežinote, kaip atrodo bėras arklys ar deglas paršelis? Negalėtumėt paaiškinti, ką reiškia žodis keršas? Tada šis žaidimas – kaip tik Jums.

 

,,Žodžių krepšinis''
,,Žodžių krepšinis''

Kompiuterinę priemonę - žaidimą ,,Žodžių krepšinis'' - rekomenduotina žaisti ikimokyklinio amžiaus vaikams ar pradinukams, turintiems minimalius lietuvių kalbos pagrindus. Žaidimą parengė Užsienio reikalų ministerijos, valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos, viešosios įstaigos "Socialiniai partneriai" projekto "Lietuviais esame mes gimę" autoriai, kurio idėja - "pasitelkiant šiuolaikines technologijas sukurti visiems vaikams prieinamą galimybę žaidžiant mokytis lietuvių kalbos, istorijos, kultūros, gamtos pažinimo".

 

 

Žaidimas vaikams ,,Matematika'' - skirtas pradinių klasių mokinukams. Jame jūs galėsite atlikinėti du skirtingus matematinius veiksmus: SUDĖTĮ ir ATIMTĮ. Žaidimo MATEMATIKA valdymas:

Rašiklį valdykite PELYTE, suskaičiavę jums duotą užduotį dešinėje pusėje raskite atsakyma ir jį paspauskite. Tada paspauskite kairiajame kampe esantį mygtuką "NEW PROBLEM" taip pat viršuje galite pakeisti veiksmus iš sudeties į atimtį ir atvirkščiai.


 

,,Pinigėnai'' - smagus, mokomasis žaidimas, skirtas 5–9 metų amžiaus vaikams. Daugybė www.pinigenai.lt svetainės žaidimų ir užduočių jūsų vaikui paaiškina, iš kur gaunami pinigai, kokia jų vertė, kaip pasirinkti prioritetus ir taupyti.

Specialus žaidimas, skirtas 8–9 metų amžiaus vaikams, padeda mokiniams sužinoti apie finansų tvarkymą gyvenimiškose situacijose. Pavyzdžiui, jiems reikia priimti sprendimus, kurie nulems jų metinę finansinę situaciją.

Tad leiskitės į smagią atradimų kelionę ir daugiau sužinokite apie pinigus!

 

Išėjus iš www.pinigenai.lt, visi pinigai ir pirkti ar gauti daiktai yra automatiškai išsaugomi iki kito apsilankymo.

 

Padėk Marsiečiui skaičiuoti iki 5 arba 10
Lengvas skaičiavimo žaidimas mažiems vaikams, pradedantiems pažinti skaičių pasaulį.
Simpatiškas marsietis turi sugauti tiek balionų/žuvyčių/drugelių kiek parašyta ant  saulutės. Padeda vaikui ne tik skaičiuoti, bet ir atpažinti skaičius užrašytus bei sieti juos tarpusavyje. Taip pat jeigu sugauna per daug tenka kelis paleisti – atimti, arba gaudyti dar – pridėti. Matematikos pagrindai darželinukams.
Galite pasirinkti iki kiek skaičiuosite iki 5 ar iki 10?

Matematinis obuolys

 

Tai linksmas matematinis žaidimas, skirtas visų amžiaus grupių vaikams. Žaidžiant galima  atlikti sudėties, atimties, daugybos ir dalybos veiksmus, pasirinkti tris žaidimo lygius. Įvertinimas: laimingas veidas - kai teisingą\as atsakymas - , kai neteisingas - liūdnas veidas.

Parsisiųsti žaidimą galite ČIA. 

 

 

,,Dviženklių skaičių sudėtis'' - linksmas, vaikškas matematinis žaidimas, sudarytas iš dešimties matematinių pratimų, skirtų tobulinti, įsivertinti dviženklių skaičių sudėties (neperžengiant dešimčių) įgūdžius. 
Pratimus galima atlikti pasirinkus tam tikrą laiką arba neribotą laiką.
 

 

Dalybos žaidimas su Dora

 

Dalybos žaidimas su Dora

Šis žaidimas tikrai nėra beprasmis laiko žaidimas. Žaisdami jį vaikai lengviau išmoks ir įsimins dalybą. Skirtas pradinukams ir gabiems darželinukams.

Sugaudyk skaičiukus

Ar vaikai mėgsta žaisti gaudynių? O jeigu šį žaidimą vaikams pasiūlytume pažaisti gaudant skaičius? Taip ne tik išmokysime geriau koordinuoti rankytes, surasti būda, kaip sugauti neklaužadas skaičius, bet ir padėsime įsiminti skaičių seką. Išbandykite, juk kiekvienas mokomės skirtingai.

Mokytis įdomu: matematikos – lenktynių žaidimas

Azartiškas žaidimas, kuris padės vaikams pagerinti pažymius iš matematikos ir įdomiai bei naudingai praleisti kelias minutes. O gal pavyks aplenkti net mamą ar tėtį?

 

Dėliojam skaičius iš eilės

Skaičių didėjimo žaidimas mažiems vaikams. Sudėkite skaičius didėjančia tvarka. Galite pasirinkti skaičius iki 5, iki 10 ir iki 20. Mokytis įdomu!

 

  Čia kartu su Barniu galėsite išmėginti visus dalykus: matematiką, lietuvių kalbą, pasaulio pažinimą ir ne tik... Manau bus įdomu.

 

Lavinkite pastabumą

Surask skirtumus: žaidimas ir pasaka “Raudonkepuraitė”

 

Surask skirtumus: žaidimas ir pasaka “Raudonkepuraitė”

Pažaiskite lavinantį pastabumo žaidimą ir prisiminkite pasaką “Raudonkepuraitė” su Lioleku ir Boleku. Naudingas žaidimas ir smagus filmukas Raudonkepuraitės tema.

 

Žaidimai vaikams: delfino kamuoliukai

Delfinų mylėtojamas ir mylėtojoms – reakcijos ir taiklumo žaidmas vaikams ir ne vaikams. Na, o smagiai pažaidę, gal norėsite nuspalvintį žavių delfinų porelę? Visas įdomybes rasite paspaudę ant nuorodos.

Surask paslėptus daiktus. Žaidimas

Pastabumo žaidimas vaikams – surask paslėptus daiktus. Labiausiai tiks pradinukams ir Snieguolės gerbėjams. Žaiskite!!!

Žaidimas – surūšiuok kojines :)

Lengvas pradžioje ir begalinio atkaklumo pabaigoje reikalaujantis žaidimas vaikams. Pirmi žaidimo lygiai tiks ikimokyklinukams, na o sudėtingiausius kažin ar įveiktų ir pati mama. Išbandykite čia.

Pastebėk vienodus piešinėlius ir sujunk juos

Žaidimas su suaugusiojo pagalba tinka vaikams nuo 4 metų. Surask vienodus žiemos paveikslėlius ir spausk ant jų.

Žaidimas – pastebėk Kalėdų senelį

Vaikams reikia surasti kitokį Kalėdų senelį tarp daugybės kitų. Pastabumą lavinantis žaidimas vyresniems, atkakliems ir pastabiems.

Sudėliok Šreką, Asilą ir Katiną

Šreko nuotrauka subyrėjo į gabalėlius. Gal kas nors galėtų ją sudėlioti? Lengvas žaidimas jaunesnio amžiaus vaikams.

Dėlionė vaikams- tyrinėtoja Dora

Filmuko veikėjos Doros paveikslėlis subyrėjo į mažas daleles. Ar gali jį vėl visą sudėti teisingai? Taip išmoksi pastebėti svarbias detales. Pabandyk.

Surask ir sujunk – žaidimas vaikams

Žaidimas skatina sutelkti dėmesį ir ugdo pastabumą bei erdvinį aplinkos suvokimą. Tinka vyresniems mokyklinio amžiaus vaikams. Kyodai žaidimo tipas.

 

Surask vaisius: atmintis

Lengvas 12 kortelių atminties žaidimas vaikams. Išmoksite vaisių pavadinimus, atminties žaidimo taisykles ir lavinsite akis-ranka koordinaciją bei mažylio pastabumą.

Puzzle žaidimas "Trobelytė"tai geras loginio mąstymo žaidimas. Jums reikės surinkti dėlionę paprastų formų - trikampių, stačiakampių ir kvadratų. Jei surinksite viską teisingai, pamatysite tuos, kas gyvena mūsų nuostabioje trobelytėje. Beje, ar žinote, kuo kvadratas skiriasi nuo stačiakampio, stačiakampis nuo trikampio? 

Pinokis ir paslėpti skaičiai - nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.

3 katinukai laukia tavęs
3 katinukai laukia tavęs. Pasirūpink katytėmis. Katės laukia tavęs.
Aprenk gyvūnėlį
Aprenk gyvūnėlį. Aprenk savo šuniuką. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Aprenk Harį Poterį
Aprenk Harry Potter. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
 

Aprenk Kenpiniuką plačiakelnį

 

Reikia aprengti Kempiniuką plačiakelnį. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Aprenk miau miau
Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Aprenk Vudi
Aprenk Vudi. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Apstatyk savo kambarį
Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Atrask kiškelio skirtumus
Atradus kuo skiriasi paveikslėliai, reikia paspausti ant to skirtumo ir už tai gausi taškų. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Auto tiuningas
Auto tiuningas. Užtiuninguok automobilį. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Beieškant žuviuko Nemo
Beieškant žuviuko Nemo. Žuviukas nemo. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete.
Džiunglių žaidimas
Džiunglių žaidimas. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Iššauk iš patrankos
Iššauk iš patrankos. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Kempiniukas ir burbulai
Kempiniukas ir burbulai. Susprogdink kuo daugiau burbulų.
Kempiniukas ridena sniego kamuolį
Kempiniukas ridena sniego kamuolį. Spausk tarpą, kad vairuotum.
Kempiniukas vairuoja
Aplenk kitus su Kempiniuku. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Kepėjas bobas
Kepėjas bobas. Iškepk duoną ir sukrauk į automobilį. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Kiškiai valgo grybus
Kiškiai puola ir valgo grybus, nuvaikyk juos. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Kubeliai
Spalvoti kubeliai. Sunaikink juos. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Mimi kambarys
Mimi kambarys. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
MIMI puzzle dėlionė
MIMI puzzle dėlionė. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Ž

Panda vežime
Panda vežime. Skubėk. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Papuošk kačiuką
Papuošk kačiuką. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Pinokis ir paslėpti skaičiai
Pinokis ir paslėpti skaičiai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Pokemonai - atspėk vardą
Pokemonai - atspėk vardą. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Pukučiai
Pukučiai. Šaudyk pūkuotus spalvotus kamuoliukus. Nemokamas Flash SWF.
Rask vienodus ponius
Rask vienodus ponius. Poni. Poniai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Sausainėliai gyvūnėliai
Sausainėliai gyvūnėliai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Sausainių kepėjas
Sausainių kepėjas. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Skraidantys žvėreliai
Skraidantys žvėreliai. Žaidimas mažiems vaikams. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Smurfai
Smurfai dirga kavinėje, padėk jiems. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Sniego čiuožykla
Sniego čiuožyklos žaidimas. Šaudyk ruonius ir laimėk. Nemokamas flash online žaidimas.
Spalvoti guminukai
Spalvoti guminukai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Spalvoti veidukai
Spalvoti veidukai. Blokeliai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Sukurk Simpsoną
Sukurk Simpsoną. Simpsonai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Surask savo šunelį
Tarp daugybės šunelių turi surasti savajį. Jei nežinai kaip tavasis atrodo, paspausk apačioje dešinėje ant ikonos.
Surask Teletabį
Surask Teletabį. Teletabiai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Sūrio medžioklė
Sūrio medžioklė. Padėk peliukui prisivalgyti. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Šokliukas
Šokliukas. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Žaidė: 
Šuo prieš katę
Šuo prieš katę. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Tiuninguota bezdžionė
Tiuninguota bezdžionė. Tiuningo bezdžionė. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Triušiuko nuotykiai
Triušiuko nuotykiai. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Žvėrelių dėlionė
Žvėrelių dėlionė. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.
Žvėrelių ferma
Žvėrelių ferma. Nemokamas Flash SWF žaidimas internete. Atsisiųsti nereikia.

                                Žaidimukas: papuošk šuniuką

Žaidimukas: papuošk šuniuką              Ar gali iš šito pasišiaušusio kudliaus sukurti gražuolį? Žinoma: truputis vandens, truputis fantazijos, truputis dailių drabužėlių ir jis galės išdidžiai žingsniuoti miesto gatvėmis. 

Pasiklausykite radijo laidų:
Pasiklausykite radijo laidų: